Apie Mus

Sandėlio krautuvų pardavimas, nuoma, remontas, krautuvų detalių bei priedų pardavimas

Lietuvos – Bulgarijos įmonė UAB “ALBENA VARNA” veiklą Lietuvoje vykdo jau 20 metų. Turime solidžią bendradarbiavimo patirtį su įvairiomis Lietuvos įmonėmis. Specializuojamės parduodami Bulgarijos gamintojų krautuvus, tačiau esant poreikiui visada galime pasiūlyti kitų Europos gamintojų sandėliavimo bei krovimo techniką.

Taip pat įmonė užsiima restauruotų krautuvų pardavimu, krautuvų nuoma bei remontu, parduoda atsargines dalis, krautuvų priedus ir siūlo nuomos paslaugas. Teikia technikos ir jos dalių pristatymą visoje Lietuvoje.

UAB “ALBENA VARNA” siūlomi krautuvai atitinka visus šiuolaikinius saugos, ergonomiškumo, efektyvumo ir patikimumo reikalavimus. Parduodami krautuvai yra visiškai paruošti eksploatacijai, jiems atliktas techninis aptarnavimas, suteikiama garantija bei atliekamas garantinis ir pogarantinis remontas.

MISIJA:

-        Bendradarbiaujant su patikima Bulgarijos krautuvų eksportavimo įmone, pasiūlyti rinkai aukščiausios techninės kokybės krautuvus itin patrauklia kaina.

-        Atsižvelgus į klientų poreikius pasiūlyti rinkai aukščiausią aptarnavimo lygį, paslaugas bei prekes.

-        Užtikrinti profesionalų visos sandėliavimo įrangos aptarnavimą ir remontą visoje Lietuvoje teikiant mobilaus serviso paslaugą

-        Pasiūlyti didžiausią Lietuvoje naujų atsarginių dalių asortimentą bulgariškiems krautuvams.

VIZIJA:

Kaupiant patirtį kurti ilgalaikius santykius su Lietuvos bei užsienio pirkėjais, užtikrinant patikimumą ir itin gerą kainos ir kokybės santykį.